Çetin Tekindor'un Yeni Filmi Babam Fragmanıyla Görücüye Çıktı!Çetin Tekindor, Babam ve Oğlum'dan sonra yeni bir baba draması ile beyaz perdede olacak.

Filmin fragmanı yayınlandı. Filmde Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın'da yer alırken, Çetin Tekindor, kabullenemediği engelli oğluna bakmak zorunda kalan bir babayı canlandıracak.


Stephen King'in romanın uyarlanan korku dalındaki film tüm sinema severleri beyaz perdeye çapırıyor. Bir kasabada kaybolan çocuklar sonrasında halkın yüzleşmek zorunda kaldığı bir palyaço hikayesi ile karşı karşıya kalınıyor.

CIA'da görevli ajan Mitch Rapp'in hayatına odaklanan American Assassin, öfkesi kendini aşan bir adamın mücadelesini ekranlara taşıyacak olan filmde geçmişi ile yüzleşememiş ve bazı şeyleri hatırlamakta zorlanan bir adam ile karşı karşıya olacağız.

Kocaayak'ın oğlunun ararken başına gelen olayları anlatan bir animasyon filmi olan Kocaayak ve Oğlu tüm çocuk ve yetişkin izleyiciler için beyaz perdeye geliyor.

Kadırgaspor için mücadele veren Sedat ile Fikret'in hikayesine odaklanan Ver Kaç, futbola komedi unsurlarını adapte ediyor.

Issız Adam ile sinema dünyasında adından söz ettiren Cemal Hünal bir kez daha beyaz perdeye geliyor. Geçirdiği kazadan sonra farklı bir dünyaya merhaba diyen ve farklı bir insan haline gelen bir eczacının hikayesini izleyeceksiniz.

Edirne Uzunköprü'ye doğru yolları uzanan Seko ve arkadaşlarının başına gelen tatil macerasını ekranlara taşıyan film, Trakya komedisi haline dönüşüyor.

4 ülkenin ortak yapımı olarak yayına giren Aşk Notları, Nicole Krauss'un çok satan bir romanından uyarlandı. 2 Dünya savaşı sırasında yazılan bir kitabın ortaya çıktıktan sonra etkilediği kuşakları anlatan hikaye sizi ekrana bağlayacak.

İki eski sevgilinin hikayesine odaklanan Örümcek, suç dünyasına bir pencere açıyor.

Osmanlı Dönemi'nde geçen bir olayı anlatan Atçalı Kel Mehmet filmi, 2. Mahmut döneminde halkın her daim yanında kalan ama sürekli hainlikle suçlanan bir efeyi konu ediniyor.

Oscar Ödüllü yönetmenlerden Asghar Farhadi'nin filmi Elly Hakkında 8 yıl sonra Türk Sinemalarına geliyor.

Hayvan hakları savunucusu bir kadının komşusunun ve iki köpeğinin ölümü üzerine başlattığı araştırmayı konu edinen İz filmi suç ve gizemi bir birine harmanlıyor.

İçinde bulunduğu borçlardan dolayı ailesine ait olan tarlayı satma kararı alan Tarık ile kardeşi Emre'nin İstanbul yoluna düşmelerini konu edinen Tarla, izleyiciyi etkileyeceğe benziyor.

Jeff ile Ben'in, sevgilileri Jess ile Angie'yi alarak gittikleri kaçış oyunu eğlencesinde başlarına gelen olayları konu edinen bir korku filmi olan Kaçış Odası hayatta kalma mücadelesini gözler önüne getiriyor.

Ay Lav Yu filminin ikinci parçası olarak çekilen ve yine Sermiyan Midyat tarafından yazılan film bu sefer Amerika mücadelesi konu alıyor.

Amerikan yapımı bir aksiyon filmi olan Kingsman Altın Çember, gizli servis ajanlarının dünyaya kurtarma macerasını serinin ikinci filmi ile ekrana getiriyor.

Kurtlar Vadisi serinin yeni filminde bu sefer FETÖ ile mücadele ediyor. Sınırda PKK ve benzeri örgütlerle mücadele sürerken darbe girişime karşı Polat Alemdar ve ekibi kilit bir noktada bulunuyor. Macera nereye kadar sürecek?

Cezaevi şiddetini gözler önüne seren ,Damat Koğuşu, çocuk tacizi suçlamasıyla cezaevine getirilen Yusuf'un hikayesine odaklanıyor.

Hapishaneden kaçan 3 kişilik bir ekibin komedi dolu hikayesine odaklanan Firardayız, Piri Baba için neler göze alabilecek?

Gösteriminin üzerinden 40 yıl geçen film sansürsüz olarak restore bir şekilde korku severlerin önüne gelip ölü bulunan bir kurs öğrencisinin gizemine götürüyor.

3 boyutlu bir animasyon filmi olan Lego Ninjago, mücadele dolu br hikaye ile karşımıza geliyor. Ninjago'yu işgal etmek isteyen güçlere karşı Yaşlı Ninja ve arkadaşlarının mücadelesini izleyeceğiz.

Evlerine gelen bir takım misafirler sonrası büyük problemlere yönelen bir ilişkiyi konu edinen Anne filminde Oscar Ödüllü Jennifer Lawrance ve Javier Bardem'i izleyebilirsiniz.

Kurmaca Film'in ekranlara taşıdığı bir komedi filmi olan Benim Varoş Hikayem, Adana sokaklarına göz atıyor.

Ay'a gidiş komplosunu ortaya çıkarmak isteyen bir grubun başına gelenleri anlatan Ay'ın Sırrı fransız sinemasını ekranlara taşıyor.

Gözaltına alındıktan sonra kurtulmak için bir plan yapan 4 kişilik grubun başına gelen hikayeyi konu edinen Dört Köşe komedi dalında beyaz perde de olacak.

Eşinin vefatından sonra engelli oğlu ile yaşam mücadelesi veren bir Baba'nın yaşadığı dönüşümü anlatan Babam filmi herkesi gözyaşlarına boğacak.

İkinci dünya savaşının gölgesinde Çavdar Tarlası'ndaki Çocukların doğuşunu izleyebilirsiniz.

Kayserili ünlü bir pastırmacının oğlu olan Kolpa Ersin'in büyük bir kumar borcu nedeniyle Çin'e uzanan öyküsünü izleyeceksiniz. Çin'de bir mafya ile karşılaşan ve orada da başı beladan kurtulmayan Ersin'in mücadelesi izlerken zevk verecek cinsten görünüyor.

Ermeni meselesi üzerine odaklanan Kervan 1915 filmi, 1. Dünya savaşı sırasında yaşanan olayların bir röntgenini çekiyor.

1982 yapımı Bıçak Sırtı'nın devamı niteliğinde Blade Runner 2049 uzun bir aradan sonra mücadeleye kaldığı yerden devam ediyor. Oscarlı sanatçıların boy gösterdiği filmde 30 yıl sonra yaşanan gelişmeler sonrası yine ödül avcısının peşinde düşülüyor.

Küçük izleyiciler için bir animasyon filmi olarak gelen My Little Pony, karanlık güçlere karşı büyülerin kullanıldığı bir macerayı beyaz perdeye taşıyacak.

Şeytan çıkarma ayini sırasında birisini öldürdüğü iddia edilen bir rahibin hikayesini araştıran gazetecinin iddiaların üzerine mücadelesini konu edinen Korku kayıtları mistik yapısıyla beyazperde de olacak.

New York'ta yer alan bir mekanı belgeselleştiren Nublu, caz müziğine ilgi duyanlara görsel bir şov sunuyor.

Arka planında Avrupa'daki göçmen krizini ele alan Mutlu Son, bu düzlemde çok farklı bir filmi ekranlara taşıyor.

Oğulları yaklaşık 20 yıldır kayıp olan bir ailenin evlerine gelen bir yabancıyı kendi oğulları olduğuna kendilerine inandırmasından sonra insanların zihinlerinde başlayan sorgulamaları konu ediniyor.

Çin yapımı bir animasyon filmi olan Büyülü Kanatlar, ateşböceğinin mücadelesi konu ediniyor. Küçük izleyicilerin gözünü alamayacağı bu yapım size farklı hisler yaşatabilir.

Bir üniversite öğrencisi öldükten sonra tekrar tekrar yaşadığı aynı anları ekrana taşıyan Ölüm Günün Kutlu Olsun, katil peşinde bir gerilim filmi olarak beyaz perdede olacak.

Yaman ile Nefes'in arasındaki tutku dolu aşkı anlatan Bir Nefes Yeter, ölüm ile kalım arasında mücadeleyi de ekranlara taşıyor.

Cingöz Recai'nin heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Onur Ünlü'nün uyarladığı Peyami Safa eseri bu sefer Kenan İmirzalıoğlu ile ekranlara taşınıyor.

Çok sıkı dostlukları olan beş arkadaşın birisinin evlenme kararı alması sonrası ortaya çıkan büyük kaosu konu edinen Damat Takımı yayına çıktığı haftanın iddialı filmlerinden birisi olarak görülüyor.

Aamir Khan'ın yeni filmi Süperstar uzun bir bekleyişten sonra Türk Sinemalarına geliyor. En büyük hayali büyük bir şarkıcı olmak isteyen bir genç kızın hayat öyküsüne odaklanan film birçok sinema severi bir araya getirecek gibi görünüyor.

İki kardeşin karıştıkları banka soygunu sonrası yakalanan bir tanesinin hapishaneye koyulmasına odaklanan Soygun adlı film, diğer kardeşin onu kurtarmak için verdiği çabayı ekranlara taşıyor.

Kendini leylek sanan bir serçenin kendi mücadelesini ekranlara taşıyan animasyon filmi çocuk izleyicilere heyecanlı bir vakit geçirmeyi planlıyor.

Her gün hafızasını tekrardan kaybeden Bahar ve onu kendine her gün tekrar aşık etmeye çalışan Hakan'ın hikayesini anlatan İlk Öpücük sırılsıklam bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor.

Bir bölük askerin dram dolu hikayesine odaklanan Bölük filmi, yeni askere katılmış insanları bir araya getiriyor.

Mevsimleri kontrol etmek ve izlemek için kurulan sistemin Dünya'ya saldırması ile beraber ortaya çıkan kaosu ekranlara yansıtan Uzaydan Gelen Fırtına, bilim kurgu türünde bizi heyecanlandıracak.

Bu seneki Oscar'a Türkiye adına aday gösterilen Ayla, küçük bir kızın ekseninde Kore savaşını konu ediniyor. Dram yüklü atmosferi ve ünlü oyuncuları ile etkileyici bir film bizi bekliyor.

Onur ve Şeref'in yol maceralarını konu edinen Yol Arkadaşım, komik fragmanıyla şimdiden ilgi çekti. BKM oyuncularının birçoğunu ekranda görebileceğiniz Yol Arkadaşım ile eğlence dolu iki saate ne dersiniz?

Tren yolculuğunda tanışan iki ismin yani Leyla ile Hemşire Canan'ın ölümünü bekleyen Yavuz ile kesişen yollarını anlatan İşe Yarar Bir Şey dram dalında Başka Sinema'ya konuk oluyor.

Asgard'ı kurtarmak adına zorlu bir mücadeleye giren Thor'un macerasını anlatan Thor Ragnarok. Macerayı 3 boyutlu ekrana taşıyor.

Şafak Sezer'in yeni vizyon filmlerinden Ketenpere de yine olağanüstü işler peşinde bir mafyayı ve Şafak Sezer'in ekibinin başına gelenleri izleyeceksiniz. Kalender adlı bir set çalışanının başına gelen trajik olaylar sizi güldürecek.

Testere film serisinin son halkası Jigsaw Efsanesi'nde bu sefer ölen John Kramer'ın ardından onun hayaletini izleyebileceksiniz. Aynı yolda giden bir başkası mı yoksa çılgınlığın ta kendisi mi?

Ünlü youtube kanalı Oha Diyorum'un film sektörüne girmesi ile birlikte çok farkı bir film ekranlara gelecek. Fırat'ın kızının fotoğraflarını kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatan Oha Diyorum beklentileri aşabilecek mi?

Serinin ikinci filminde ilk filmde yaşanan ölüm sonrası yaralarını sarmaya çalışan Hakan'ın mücadelesi konu ediliyor. Flasbackler ise geçmişi hatırlatıp duracak.

9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melody'nin maceralarını konu edinen ödüllü seri çocuk izleyicileri hayaller dünyasına götürecek.

Altın Palmiye'yi bu sene kazanan ve sanatı hicvetme alanında mükemmel olarak gösterilen filmlerden birisi olan Kare, varoluşa ikliminde bir sancıyı dile getiriyor.

Star Wars serisinin sekizinci bölümü olan The Last Jedi yeni macera ile yine seriyi sevenleri beyaz perdenin başına topluyor!