Esinemalar'a hemen üye olun sosyalleşirken ücretsiz sinema bileti kazanın!

Nublu 3 2New York'ta yer alan bir mekanı belgeselleştiren Nublu, caz müziğine ilgi duyanlara görsel bir şov sunuyor.


Star Wars serisinin sekizinci bölümü olan The Last Jedi yeni macera ile yine seriyi sevenleri beyaz perdenin başına topluyor!

Altın Palmiye'yi bu sene kazanan ve sanatı hicvetme alanında mükemmel olarak gösterilen filmlerden birisi olan Kare, varoluşa ikliminde bir sancıyı dile getiriyor.

9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melody'nin maceralarını konu edinen ödüllü seri çocuk izleyicileri hayaller dünyasına götürecek.

Serinin ikinci filminde ilk filmde yaşanan ölüm sonrası yaralarını sarmaya çalışan Hakan'ın mücadelesi konu ediliyor. Flasbackler ise geçmişi hatırlatıp duracak.

Ünlü youtube kanalı Oha Diyorum'un film sektörüne girmesi ile birlikte çok farkı bir film ekranlara gelecek. Fırat'ın kızının fotoğraflarını kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatan Oha Diyorum beklentileri aşabilecek mi?

Testere film serisinin son halkası Jigsaw Efsanesi'nde bu sefer ölen John Kramer'ın ardından onun hayaletini izleyebileceksiniz. Aynı yolda giden bir başkası mı yoksa çılgınlığın ta kendisi mi?

Şafak Sezer'in yeni vizyon filmlerinden Ketenpere de yine olağanüstü işler peşinde bir mafyayı ve Şafak Sezer'in ekibinin başına gelenleri izleyeceksiniz. Kalender adlı bir set çalışanının başına gelen trajik olaylar sizi güldürecek.

Asgard'ı kurtarmak adına zorlu bir mücadeleye giren Thor'un macerasını anlatan Thor Ragnarok. Macerayı 3 boyutlu ekrana taşıyor.